INTER  CLINIC - your clinic for hair transplants and plastic surgery

JA Content Slide Error: There is not any content in this category
 
 
 
 

Plastická klinika INTER CLINIC Praha - Radotín

Plastická klinika INTER CLINIC Praha - Radotín patří mezi nejstarší kliniky plastické chirurgie v České republice. Provoz jsme zahájili v roce 1993 a za dobu dvaceti let naší existence jsme provedli desetitisíce plastických operací, jako je zvětšení prsou, modelace prsou, plastika břicha, plastika nosu, liposukce, ale také třeba transplantace vlasů.

Plastické operace s nejlepšími plastickými chirurgy

Plastická klinika INTER CLINIC Praha - Radotín má ve svém týmu pouze zkušené a vyhlášené chirurgy. Naši plastičtí chirurgové mají za sebou mnohaletou praxi a vedle aktivit v našem soukromém zařízení se věnují i pacientům s nejtěžšími onemocněními ve státních zařízeních. Neustálé vzdělávání a sledování nejmodernějších trendů plastické chirugie je samozřejmostí.

Plastická klinika a bezplatné konzultace

Uvažujete-li o plastické operaci, uděláte nejlépe, když se o svém problému přijdete poradit. Konzultace na naší klinice jsou zcela bezplatné a vy tak budete mít o možnostech řešení vašeho problému jasno. Zavolejte nám na 732 300 900, anebo nám napište skrze webové stránky.

Plastické operace i na splátky

Jako jedna z mála klinik plastické chirurgie nabízí plastická klinika INTER CLINIC zákroky na splátky, a to i bez na výšení.

Těšíme se na shledání s vámi v INTER CLINIC Praha – Radotín.