Plastická chirurgie láká hlavně ženy

Napsal  INTER CLINIC

Plastická chirurgie zažívá nový rozmach. Spektrum nabízených zákroků se stále rozšiřuje a úprava nebo oprava jakékoliv části těla již není problém. Mezi nejčastěji prováděné zákroky současné doby patří plastika prsů a liposukce.

Plastická chirurgie láká hlavně ženy

V drtivé většině jsou to ženy, které do ordinací plastických chirurgů přicházejí. Plastická chirurgie však není vidět jen na vašem těle.  Spokojenost s vlastním tělem se odráží také na duši – trápí-li někoho nějaká kosmetická nebo dokonce zdravotní vada, není důvod se dále soužit, narodili jste se do doby, která vám může s většinu vašich přání vyplnit - stačí jen podstoupit zákrok pod rukama šikovného plastického chirurga a tuto vadu opravit.

Dalšími zákroky, které dnes může moderní plastická chirurgie nabídnout, jsou například oblast obličeje a hlavy, kde se provádí zejména plastika nosu, očních víček nebo facelift, ale ani operace uší, transplantace vlasů nebo operace karpálního tunelu laserem nejsou výjimkou.

Samozřejmě, také na těle se plastické chirurgii nabízí spousta míst k úpravě. Těmito místy je zejména břicho (tzv. abdominoplastika), kde se jedná o úpravu vzhledu povislého nebo vyčnívajícího břicha – ať už hovoříme o odstranění přebytečného tuku, zpevnění břišních svalů nebo odoperování povislé kůže. V některých případech postačí jen zákrok zvaný miniabdominoplastika, která upravuje jen dolní polovinu břicha

Mýlíte se, pokud se domníváte, že intimní oblast do plastické chirurgie bohužel nepatří. Naopak  - patří. Některé ženy mohou pociťovat bolestivost a potíže při sportu nebo sexuálním styku z důvodu abnormální velikosti stydkých pysků. Právě těmto ženám podává plastická chirurgie pomocnou ruku v podobě tzv. labioplastiky, která dokáže velikost malých nebo velkých stydkých pysků upravit. Navíc i v této oblasti slaví plastická klinika velmi dobré výsledky.

 

Související položky (podle značky)

 • Plastická chirurgie - zákroky

  Plastická chirurgie se řadí do lékařského odvětví a zabývá se modelováním, zdokonalováním a obnovou různých částí těla. V případě, že jsme utrpěli úraz, prodělali nemoc nebo se narodili s deformitou, pomůže nám rekonstrukční chirurgie. Vylepšením vzhledu kvůli deformitám, nesouměrnosti a velikosti určité části těla se zabývá kosmetická chirurgie.

 • Plastika? Nejde o rozmar!

  Spousta lidí dnes není spokojeno se svým vzhledem. S vývojem civilizace se totiž kladou na vzhled čím dál vyšší nároky. V médiích se neustále objevují vyzáblé modelky s velkým silikonovým poprsím a upravenými obličeji. Mnoho žen pak má pocit, že nemají-li prsa velikosti čtyři, zcela ploché bříško a obličej ala modelka, nejsou atraktivní a přitažlivé. Samozřejmě toto je velmi zavádějící, protože většina rozumných lidí dává přednost přirozené kráse a spoustě mužů se nelíbí ženy, které si prošly několika plastickými operacemi, aby vypadaly lépe. Tento trend s názvem plastická chirurgie je však čím dál více rozšířenější.

 • Exkurz do historie plastické chirurgie

  Nikdo z nás nejsme dokonalí. Někomu to nevadí a naučí se s tím žít, ale pak jsou tu lidé, kteří se chtějí trochu vzepřít přírodě a chtějí na sobě něco změnit. Někdy jen trochu, jindy hodně.  Řeč je o plastické chirurgii.

 • Plastická klinika - zkrášluje a pomáhá

  Chcete si nechat upravit tvar a velikost vašeho nosu? Zvětšit prsa? Odstranit kožní nadbytek z víček? Vyplnit vrásky? Dříve by se to zdálo jako nesplnitelný sen, dnes je to ale velmi jednoduché. Plastická klinika INTER CLINIC vám nabízí to všechno a ještě víc. Můžete si nechat upravit i odstávající ušní boltce, vytáhnout obočí, odsát tukové polštářky (liposukce), vyplnit rty,…prakticky na co si vzpomenete! Problém by mohl nastat v ceně- pohybují se v řádu několika tisíců, při větších nebo složitějších zákrocích i desítek.

 • Zmenšení prsou - lze i na pojišťovnu

  Zmenšení prsou je v poslední době docela často společensky diskutované téma. Jedná se o stav, který se může rozvíjet již od puberty, nebo může být následkem kojení čí velkého váhového přírůstku. Tato operace se provádí především u žen, ale jak se můžete dočíst poměrně často na internetu, tak i u mužů (zde se jedná o onemocnění zvané gynekomastie).